Duyurular         
           Kayıt ol            Giriş Yap

Projemizi Destekleyenler

Çocuklar için siber güvenlik projesini destekleyerek projemizde bize yardımcı olanlar

H er yeni gelişen teknoloji güvenlik kaygılarını da beraberinde getirmektedir. Siber güvenlik bakış açısına sahip olmayan her kullanıcı siber dünyada tehdit altındadır. Son zamanlarda artış gösteren, çeşitli yöntemleri kullanarak yayılan zararlı yazılımlar bilinçsiz her kullanıcı hedef almaktadır. Siber salgıranların nasıl çalıştığını, kişisel verilerin nasıl bireysel bazda alınan önlemler ile korunabileceğini son kullanıcılara anlatmak önem taşımaktadır. Küçük yaşlarda bir çok farklı teknolojiyi kullanmaya başlayan çocuklar da siber saldırganlar için birer hedeftirler. Siber güvenlik bakış açısına sahip olmadan hızlı bir şekilde teknolojiye adapte olan çocuklar, siber dünya da maddi ve manevi zararla açık bir şekilde gezmektedirler. Çocuklar için siber güvenlik farkındalığı olutşurma platformu olan Siber Genç projesi, çocuklara eğlenceli oyunlar ve dersler ile siber güvenliği anlatmayı, algoritma geliştirme becerilerini arttırmayı, böylece çocukların internetin zararlı yönlerinden korumayı ve siber güvenlik konusunda temel düzeyde farkındalık oluşturmayı hedeflemektedir.

Destekleyinlerin Listesi

Proje de bize destek olanların listesini özel bir sayfada yayınlıyoruz. İsminizin / sayfanızın yayılanmasını istiyorsanız destek olduktan sonra iletişime geçmeniz yeterli.

HAKKIMIZDA

Çocuklar için oyunlaştırılmış siber güvenlik içerikleri oluşturmak ve faydasını test etmek istiyoruz. Projemiz hakkında detaylı bilgi alamak için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilir veya iletişi sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

         

DESTEKLEYİN

Çocuklara yönelik siber güvenlik farkındalığını yaratmak, geliştirmek ve test etmek için altyapısını hazırladığım Siber Genç projesine sosyal medya, web siteniz veya direk içerik hazırlayak yardımcı olabilirsiniz. Nasıl destekleyeceğinizi öğrenmek için buraya bizi destekleyenleri görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

TWEET'LER NELER DİYOR ?