Duyurular         
           Kayıt ol            Giriş Yap

Projemizi Destekleyenler

Çocuklar için siber güvenlik projesini destekleyerek projemizde bize yardımcı olanlar

Siber genç projemize destek olup, çocuklar için siber güvenlik farkındalığı yaratmamızda büyük küçük destek olan herkese çok teşekkür ederim. Aşağıdaki listede gerek sitesine bağlantı koyarak gerekse sadece e-posta ile projemde başarı dileyen herkesi bulabilirsiniz. Umarım ki ülkemizin geleceği olan gençlerde siber güvenlik farkındalığı arttırmak adına çalışmalarımıza daha fazla destek bulabilir ve büyük bir farkındalık yaratabiliriz.

Eğer sizde destek olmak istereniz :

  • Destek olduğunuzu bildiren bir eposta atmanız yeterli.

    Göndereceğiniz eleştiri, yorum veya önerileriniz motivasyonumuzu yüksek tutmada büyük yardımcı olacaktır. Bunun için yalnızca bilgi - sibergenc.com adresine e-postalarınızı göndermeniz yeterli.

  • Sitelerinize bloglarınıza koyacağınız bağlantılar çok önemli.

    Siber Genç projesinin ilerlemesi, bilinmesi ve daha çok kişiye ulaşması için ufak bir bağlantı koyabilirsiniz. Bunun için sitenizin uygun bir yerine aşağıdaki kodu koyabilirsiniz.

    <a href="http://sibergenc.com/" title="Çocuklar için siber güvenlik">Siber Genç</a>

Destekleyinlerin Listesi

Proje de bize destek olanların listesini özel bir sayfada yayınlıyoruz. İsminizin / sayfanızın yayılanmasını istiyorsanız destek olduktan sonra iletişime geçmeniz yeterli.

HAKKIMIZDA

Çocuklar için oyunlaştırılmış siber güvenlik içerikleri oluşturmak ve faydasını test etmek istiyoruz. Projemiz hakkında detaylı bilgi alamak için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilir veya iletişi sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

         

DESTEKLEYİN

Çocuklara yönelik siber güvenlik farkındalığını yaratmak, geliştirmek ve test etmek için altyapısını hazırladığım Siber Genç projesine sosyal medya, web siteniz veya direk içerik hazırlayak yardımcı olabilirsiniz. Nasıl destekleyeceğinizi öğrenmek için buraya bizi destekleyenleri görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

TWEET'LER NELER DİYOR ?